Projektovanie

Naša spoločnosť ponúka svojim zákazníkom kompletné služby, a preto vieme, že za každým dobrým projektom stojí kvalitná príprava a spracovanie. Náš tím odborníkov spracuje kompletnú prípadovú štúdiu a následne spracuje projektovú dokumentáciu, vďaka čomu naši klienti šetria čas a peniaze. 

Medzi naše služby patrí. Projekcia a návrh zabezpečenia rôznych objektov od priemyselných budov, obchodov až po zabezpečenie rodinných domov. Silnoprúd a slaboprúd, bezpečnostné projekty, návrhy EZS, kamerové systémy, prístupové systémy, osvetlenie, optická a štruktúrovaná kabeláž.

Realizácie

Súčasťou našich služieb je realizácia projektov v požadovanom rozsahu pre našich zákazníkov. Pri realizácii dodržiavame medzinárodné štandardy v oblasti elektrotechniky a príslušných noriem STN EN. Neustále investujeme do vzdelávania našich zamestnancov, ktorých pravidelne preškoľujeme na najnovšie štandardy v tejto oblasti. 

Zabezpečenie inštalácie jednotlivých technológií realizujeme kvalifikovaným tímom pracovníkov a spolupracovníkov z rôznych oblastí. Dokážeme našim zákazníkom poskytovať komplexné služby od výroby produktov vlastnej značky až po realizáciu a servis.

Servis

Ponúkame záručné a pozáručný servis 365 dní v roku a 24 hodín denne. Vaše požiadavky spracujeme v kvalitnom helpdesku a náš tím sa postará o všetko ostatné. Vaše zariadenia pravidelne monitorujeme a preventívne vieme predikovať možné poruchy. 

Náš HOTLINE dokáže promptne reagovať a riešiť problémy do pár minút.

Manufacturing

Pre skvalitnenie našich služieb prinášame našim zákazníkom produkty vlastnej značky. Naša výrobná vertikála zhŕňa dodávateľov najkvalitnejších komponentov na trhu z rôznych častí sveta. Výsledné produkty obstoja v najtvrdšej konkurencii na trhu a spĺňajú náročné požiadavky našich zákazníkov.

5 ročná záruka pri inštalácii našimi inštalačnými partnermi hovorí za všetko. 


Obchod

Naše obchodné oddelenie sa stará o našich distribučných partnerov a sieť servisných partnerov v rámci Slovenska. V našom obchode nájdete desiatky produktov rôznych značiek, ktoré vieme expresne dodať priamo k našim zákazníkom.

Nešpecializujeme sa na nepreberné množstvo, ale na presne dimenzované produkty na základe mnohoročných skúseností v bezpečnostnom segmente.

Vývoj a výskum

Zaoberáme sa vlastným vývojom hardware a software so zameraním na umelú inteligenciu v rámci riešenia rôznych požiadaviek našich klientov, napríklad v oblasti BOZP, IT bezpečnosti, logistiky atď.

Špeciálne požiadavky vyžadujú špeciálne riešenia a my vieme našim klientom ponúknuť prispôsobiteľné produkty a služby.